Montaż kotłowni

Kotłownia jest sercem systemu inżynieryjnego. W kotłownie znajdują się prawie cały sprzęt, który zapewnia ciepło i wodę. Nie tylko efektywność systemu ogrzewania i zaopatrzenia wodą, ale także bezpieczeństwo zależy od tego, jak dobrze zostanie przeprowadzona instalacja kotłowni. WDS Energy pomoże połączyć całe wyposażenie kotłowni w jeden, prawidłowo funkcjonujący i bezpieczny system inżynieryjny. Tutaj wszystko jest ważne: kwalifikacja instalatora, znajomość różnych rodzajów sprzętu i elementów systemu inżynieryjnego, zrozumienie fizyki użytych materiałów, narzędzia zastosowanego w instalacji i wiele więcej.
Gwarantujemy doskonałe warunki i najlepsze ceny, możliwość uzyskania dodatkowych zniżek na urządzenia grzewcze, usługi projektowe i utrzymanie systemu inżynieryjnego.
Wykonanie instalacji kotłowni wymaga szczególną kwalifikację fachowców i specjalne narzędzie, ale i zezwolenie na wykonywanie określonych rodzajów prac. Na przykład, w przypadku instalacji i uruchomienia kotłów gazowych lub pelletowych, instalatorzy są zobowiązani przejść szkolenie i uzyskać odpowiedni certyfikat producenta sprzętu kotłowego niezbędny do spełnienia warunków serwisu gwarancyjnego kotłów grzewczych.
Zespoły instalacyjne naszej firmy są wąsko-wyspecjalizowane i wykonują prace tylko za swoim profilem (ogrzewanie, zaopatrzenie w wodę, wentylację i klimatyzację, kanalizację, elektryka). Zapewnia to osiągnięcie maksymalnych wyników za krótki termin przy instalacji całego kompleksu systemu inżynieryjnego, kotłów, ogrzewania i urządzeń pomocniczych.

Zadzwoń do WDS Energy już teraz przez telefon wielokanałowy w Polsce +48 718 808 718.

Usługa inżynierska WDS Energy to:
— Rozsądna cena;
— Zrozumiały szacunek pracy;
— Ścisłe przestrzeganie przepisów i szacunków;
— Specjaliści z nieprzerwanym doświadczeniem ponad 10 lat;
— Kompletny zestaw wiedzy, narzędzi i uprawnień;
— Gwarancja na pracę wykonaną do 5 lat;
— Naprawdę profesjonalna instalacja kotłowni prywatnego domu lub zakładu produkcyjnego;
— Ciągle kontrolowany proces;
— Praca skończona w terminie.

Jeśli panowie nie mają jeszcze projektu kotłowni, chętnie pomożemy przy jego tworzeniu, a także uzupełnimy wszystkim, czego państwo potrzebują w bardzo atrakcyjnych cenach.