Oferty

Bezpieczeństwo eksploatacji i okres uzytkowania systemów inzynierskich i sprzętu inżynieryjnego zależy przede wszystkim od tego, jak dobrze wykonywana jest je instalacja. Ważne jest tutaj wszystko — kwalifikacje instalatora, znajomość różnych rodzajów sprzętu i elementów systemu inżynieryjnego, zrozumienie fizyki i właściwości materiałów i komponentów, narzędzia używanego podczas instalacji i wiele, wiele więcej.

Nasza firma gwarantuje doskonałe warunki i najlepsze ceny, możliwość uzyskania dodatkowych rabatów na sprzęt grzewczy, usługi projektowe i utrzymanie systemu inżynieryjnego.

Pracownicy zespołów instalacyjnych naszej firmy są wysoce wyspecjalizowani i wykonują prace tylko na swoim profilu. Takie podejście do pracy zapewnia osiągnięcie maksymalnych wyników w krótkim czasie, przy instalacji zewnętrznych i wewnętrznych systemów technicznych, kotłów, palników, wszystkich urządzeń grzewczych i pomocniczych.
Nasi specjaliści muszą przejść szkolenie nie tylko od producentów sprzętu inżynieryjnego, kotłów grzewczych i elementów systemu inżynieryjnego, ale także regularnie doskonalić swoje umiejętności we naszem własnym centrum szkoleniowym. Dwa razy w roku instalatorzy przechodzą komisję kwalifikacyjną, która gwarantuje każdemu naprawdę wysoki poziom prac instalacyjnych przy instalacji wewnętrznych i zewnętrznych systemów technicznych.

Zespoły instalacyjne WDS Energy wykonują codziennie:

  • Fotowoltaika
  • Kolektory słoneczne
  • Pompy ciepła
  • Montaż kotłowni i systemów ogrzewania
  • Instalacje kotłów i systemów inżynierskich

Instalacja całego sprzętu reprezentowanego przez naszą firmę, z gwarancją do 5 lat!
WDS Energy ma wszystkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty na każdy rodzaj pracy.