O nas

Kim jesteśmy

Misją WDS Energy jest doskonalenie i tworzenie procesów energetycznych zapewniających komfort i bezpieczeństwo klientów oraz czystość środowiska naturalnego.

NASZE ZALETY

PEŁNY ZAKRES USŁUG

Dostarczamy rozwiązania w zakresie instalowanja kompleksowych systemów inżynieryjnych lub oddzielnych sekcji, uzupełniania lub modernizowana istniejących systemów – profesjonalne instalacje grzewcze.

RZETELNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Solidnie i terminowo wykonujemy swoje obowiązki, przykładamy szczególną uwagę opracowywanym kosztorysom, starannie kontrolujemy jakość każdego etapu realizacji projektu.

DOŚWIADCZENIE I NIEZAWODNOŚĆ

Pracownicy WDS Energy to wszechstronnie wykwalifikowani specjaliści, doświadczeni nie tylko na lokalnym rynku ale również zagranicą np. w Rosji, Białorusi, na Ukrainie i Litwie. Nasi inżynierowie, kierownicy projektów i instalatorzy wykorzystują w swojej pracy nowoczesne i w pełni sprawdzone technologie i narzędzia.

KORZYSTNE OFERTY

Żeby zaoferować wydajny i ekonomiczny system, sami tacy musimy być. Dlatego nasz dobrze współpracujący zespół, który wie jak zoptymalizować koszty i zasoby, sprawia, że nasze propozycje są naprawdę korzystne dla klientów.

PEŁNA KONTROLA KLIENTA

Każdy etap tworzenia systemu inżynieryjnego jest zautomatyzowany i w pełni kontrolowany przez usługobiorcę — od pierwszej rozmowy do uruchomienia. Klient ma stały podgląd, który umożliwiony jest dzięki dostępowi do naszego systemu zarządzania projektami.

Zasady naszej pracy

W WDS Energy realizujemy zadania związane z kompleksową organizacją systemów inżynieryjnych i wprowadzeniem energooszczędnych technologii, w tym autonomicznych systemów grzewczych: montaż kotlów na pellet i kotlów gazowych, instalacje palników na pellet, kolektorów słonecznych i pompy ciepla, fotowoltaiki.

Ponadto służymy naszym Klientom w rozwiązywaniu problemów związanych z eksploatacją, efektywnością energetyczną oraz budową nowych mocy wytwórczych.

Naszym celem jest realnie funkcjonalny, wydajny, ekonomiczny, bezpieczny i niezawodny system inżynieryjny.

Klienci o nas